Ir pēkšņi forši lauzt šo stila likumu

Atcerieties tās dienas, kad valkājatrotaslietasuz pludmali tika uzskatīts par mākslīgo pas? (Jūs, iespējams, darāt tāpēc, ka tas nebija tik sen.) Tā kā pludmale un baseins ir relaksējoša vide, un tajā ir ūdens, smiltis un karsta saule, rotaslietas nav gluži praktiskākais veids, kā papildināt savu peldkostīms . Bet tā ir 'ekstra' pasaule, kurā mēs dzīvojam šajās dienās, un juvelierizstrādājumu krāšana ir galvenā šīs vasaras tendence - un slavenības, modeļi un It meitenes neattur.

Ritinot Instagram, mēs esam atraduši daudz nesenu piemēru par “juvelierizstrādājumiem pludmalē” “kustību”, un esam pamanījuši, ka šovasar īpaši izplatīti ir zelta stīpas auskari, daudzslāņu kaklarotas un ķermeņa ķēdes. Tātad jautājums ir tad, kad tik ietekmīgas sievietes kā Kima Kardašjana Vesta, Bella Hadida un virkne Viktorijas slepeno eņģeļu nēsā rotaslietas uz pludmali, vai ne? Ja atbilde ir 'jā' un jums patīk izskats, mūsu padoms ir atstāt dārgmetālus un dārgakmeņus mājās (lai gan mēs esam diezgan pārliecināti, ka daudzas no zemāk uzsvērtajām sievietēm to nedarīja ...) un iet ar gabaliņiem, kurus jūs nevēlaties sazinieties ar savu apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju, ja esat tos pazaudējis jūrā.

Zemāk ir daži no piemēriem par juvelierizstrādājumiem pludmalē, uz kuriem mēs atsaucamies, kā arī gabaliņiem, kurus pats nēsājat pludmalē, ja esat tik ļoti sliecies.

Ziņa, kuru kopīgoja ???? (@bellahadid) 2018. gada 21. aprīlī plkst. 8:28 PDT

Jasmine Tookes (@ jagookes) kopīgotā ziņa 2018. gada 4. aprīlī plkst. 14:22 PDT

Veikals BaubleBarDuo 18K apzeltīta rokassprādze (52 ASV dolāri)

Emily Ratajkowski (@ emrata) kopīgotā ziņa 2018. gada 4. jūnijā plkst. 6:44 PDT



Ziņa, kuru kopīgoja Lūsija Viljamsa | Modes mani tagad (@ lucywilliams02) 2018. gada 1. jūnijā plkst. 10:20 PDT

Shashi Double Armor kaklarotaVeikals ShashiDouble Armor Kaklarota ($ 52)

Romee Strijd (@romeestrijd) kopīgotā ziņa 2018. gada 6. maijā plkst. 5.06 PDT

Giorgia Tordini (@giorgiatordini) kopīgotā ziņa 2018. gada 2. jūnijā plkst. 4:18 PDT

Veikals CincoAlexa kaklarota (65 ASV dolāri)

Hailija Baldvina (@haileybaldwin) kopīgotā ziņa 2017. gada 27. novembrī plkst. 13:42 PST

Alessandra Garsija Lorido (@ alessandragl) kopīgotā ziņa 2018. gada 4. martā plkst. 16.18 PST

Veikals BagatibaGold Hollow Hoops (180 ASV dolāri)

Kim Kardashian West (@kimkardashian) kopīgotais ziņojums 2018. gada 17. aprīlī plkst. 16.11 PDT

Ziņa, kuru kopīgoja Adwoa Aboah (@adwoaaboah) 2018. gada 14. aprīlī plkst. 3:31 PDT

Žila Smita burvīgā ķēdes kaklarotaVeikals Jules Smith Burvīgs ķēdes kaklarota ($ 65)

Kaia (@kaiagerber) kopīgotā ziņa 2018. gada 17. februārī plkst. 10:53 PST

Ziņa, kuru kopīgoja i s k ra (@iskra) 2018. gada 13. aprīlī plkst. 21.01 PDT

BaubleBar Michala kulonu kaklarotaVeikals BaubleBarMichala kulonu kaklarota ($ 38) $ 27

Ziņa, kuru kopīgoja Lais Ribeiro (@laisribeiro) 2018. gada 27. maijā plkst. 11.05 PDT

Natasha Oakley (@tashoakley) kopīgotais ziņojums 2018. gada 24. maijā plkst. 20.31 PDT

Shashi Warrior dubultā kulona kaklarotaVeikals ShashiWarrior Double Pendant Kaklarota ($ 50)

Alyssa coscarelli (@ alyssainthecity) kopīgotā ziņa 2018. gada 18. martā plkst. 16:22 PDT

Hailey Clauson kopīgotais ieraksts ???? (@haileyclauson) 2018. gada 1. jūnijā plkst. 9:34 PDT

Shashi Gianna mazie stīpiņu auskariVeikals ShashiGianna mazie stīpas auskari ($ 42)

Nākamais,daži peldkostīmi, kas ir mazāki par 20 ASV dolāriem, ko valkāt kopā ar jūsu pludmales rotaslietām.

Sākuma attēls: Haoss / Backgrid